Nacházíte se zde : www.Joga.cz > Kopřivnice > Kurzy jógy

Kurzy jógy - Kopřivnice

ZÁŘÍ 2016 - ČERVEN 2017

Kopřivnice, ul. Sokolovská 393, 2.patro
denčasinstruktordruh kurzupopis
pondělí09:00-10:30Anna Georgiadu, D. Procházková
Senioři
pondělí14:40-16:10Hana ZanáškováJóga pro radost
pondělí16:15-17:40Hana ZanáškováJóga pro radost
pondělí17:45-19:15Luděk ZanáškaMírně pokročilí
pondělí19:30-21:00Luděk ZanáškaPokročilí
úterý17:00-18:00
Věra KostelníkováDěti 4-8 let
od 4.10.
úterý18:15-19:45Věra Kostelníková
Začátečnící
středa08:30-10:00Martina Horáková
Ranní cvičení
středa17:45-19:15Jan Vjaclovský, P. Jurečková
Začátečníci
čtvrtek08:30-10:00Marie KutějováSenioři
čtvrtek15:00-16:30Petra Barošová
Začátečníci
čtvrtek16:40-17:40Věra KostelníkováDěti 9-14 let
od 6.10.
čtvrtek17:45-19:15Lenka Sedláčková
Začátečníci
Štramberk, sportovní hala u ZŠ
denčasinstruktordruh kurzupopis
úterý17:00-18:30Eva WisnarováJóga proti bolestem zad a kloubů
Příbor
denčasinstruktordruh kurzupopis
pondělí17:30-19:00Ludmila HőhnováJóga pro všechnyZŠ Npor. Loma, tělocvična v družině
úterý18:15-19:45Věra ŠťastnáJóga v denním životě pro začátečníkyStředisko volného času LUNA, ul. Dukelská
středa18:30-20:00Věra ŠťastnáJóga v denním životě pro pokročiléStředisko volného času LUNA
čtvrtek09:00-10:30Marta BuchlovskáJóga v denním životě pro senioryStředisko volného času LUNA
Mniší, ZŠ
denčasinstruktordruh kurzupopis
úterý17:00-18:30Hana ZanáškováJóga pro radost
Frenštát p. Radhoštěm
denčasinstruktordruh kurzupopis
středa16:30-18:00Zdeňka TabáčkováJóga pro všechnytělocvična na ZŠ Tyršová
středa16:00-17:30Robert JurečkaZačátečníci od 5.10.Kulturní dům, ul. Dr. Parmy
středa18:15-19:45Robert JurečkaMírně pokročilí od 14.9.ASTRA, centrum volného času
čtvrtek
16:00-17:30Robert Jurečka
Začátečníci od 15.9.REPLAY, sportovní centrum
čtvrtek
18:15-19:45Robert Jurečka
Mírně pokročilí od 15.9.ASTRA, centrum volného času
Kujavy, herna MŠ
den
čas
instruktor
druh kurzu
popis
úterýod 18:00Vilém LaschoberJóga pro všechny
Ženklava, tělocvična TJ u ZŠ
den
čas
instruktor
druh kurzu
popis
pondělí18:30-20:00Petr BaďuraZačátečníci