Podzimní seminář pod vedením PhDr. Jitky Stiessové, Mgr. Romany Rashmidevi a Ing. Aleny Stellnerové

Datum: Sobota 10.11.2018
Čas: 9:00 - 17:00 hod.
Místo: JC Velehradská 21, Praha 3

 

Zveme každou ženu v každém věku na jógový seminář pro ženy.

Provedeme vás obdobím menarché, menstruace, těhotenství, mateřstvía také menopauzy. Naučíme vás, jak se pomocí jemných jógovýchtechnik a cvičení můžete jako žena cítit zdravá, plná síly,radosti a vitality v každém životním období.

A třeba zjistíte, že rozumíte více sama sobě a také ostatním ženám...

Celodenní jemný program pro vás připravily certifikované lektorky PhDr. Jitka Stiessová, Mgr. Romana Rashmidevi, Ing. Alena Stellnerová.

Těšíme se na každou z vás.

Ing. Jitka Stiessová - certifikovaná lektorka jógy systému Jóga v denním životě a terapeutka energetické medicíny, specializuje se na cvičení se ženami všech věkových kategorií.

Mgr. Romana Rashmidevi - certifikovaná lektorka jógy systému Jóga v denním životě a certifikovaná dula a laktační poradkyně, zaměřuje se na cvičení žen v těhotenství a po porodu, pořádá individuální a skupinovou přípravu k porodu.

Ing. Alena Stellnerová - certifikovaná lektorka jógy systému Jóga v denním životě a akreditovaná lektorka Školy pánevního dna, pořádá individuální terapie i skupinové kurzy pánevního dna, vede jógové kurzy různého zaměření (na podporu vitality, pro zdravá záda a jiné).

 

V ceně semináře je zahrnutý vegetariánský oběd.Cena: 1300,-*

 

Uzávěrka přihlášek: pondělí 5.11.2018

Přihlašte se: email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel +420 728 346 069


* sleva 200 Kč pro seniory, studenty do 26 let, rodiče na rodičovské dovolené a ZTP, ZTP/P