Pro nové zájemce o cvičení jógy! První lekce je zdarma. Jestliže směnujete nebo v případě zájmu o individuální vstupy, nás, prosím, kontaktujte na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel: 724 279 158.


Srdečně vás všechny zveme na akce, které se uskuteční v našem jógacentru:

  • 21.-22.2. Oslava Šivarátrí - Velké Šivovy noci
  • 28.2.2020, 18:00 – 21:00 Zpívání manter s Mantrovníky z Chrudimi
  • 20.-22.3.2020 víkendový seminář ve Střílkách u Uherského Hradiště s názvem Klíč k trezoru. Účastníci semináře jsou rozděleni do tří skupin a mají oddělené programy: program pro dospělé, program pro malé děti s maminkami (babičkami) a program pro děti školního věku. Toto rozdělení umožňuje všem užít si jógové cvičení a hlavně dospělým prožít víkend spolu se svými dětmi a zároveň si od nich i odpočinout, protože dospělí cvičí samostatně. Na základě častých dotazů chci upozornit, že tento seminář je vhodný i pro dospělé zájemce, kteří se ho účastní samostatně (bez dětí), neboť jednotlivé programy probíhají odděleně v různých cvičebních sálech a vzájemně se neruší! Tohoto semináře se sama zúčastním jako lektorka a máte-li o něj zájem, ráda Vám sdělím podrobnější informace. S přihláškami neváhejte, kapacita akce je omezena!

 

Příspěvek na cvičení od zdravotních pojišťoven:

  • Ministerstvo vnitra vyžaduje tyto doklady:  1. doklad „Příjmový bankovní doklad“, který obdržíte po zaplacení kurzovného na náš účet. Tento doklad Vám přijde na Vaši mailovou adresu plus musíte přinést výpis z vlastního účtu, že jste platbu provedli. Nebo přijme náš doklad „Příjmový bankovní doklad“ znovu originálně orazítkovaný a podepsaný (tehdy už nemusíte mít výpis z vlastního účtu). Prosím nenoste do jógacentra na orazítkování Váš výpis z účtu. Můžeme orazítkovat pouze náš doklad = „Příjmový bankovní doklad“!
  • Průmyslová pojišťovna zjednodušila své požadavky a stačí ji přinést náš doklad „Příjmový bankovní doklad“, už nemusí být tak jako loni znovu originálně orazítkovaný a podepsaný, a nemusíte mít ani výpis z vlastního účtu o provedené platbě.
  • Všeobecná zdravotní pojišťovna vyžaduje tyto doklady: náš doklad „Příjmový bankovní doklad“ + výpis z vlastního účtu, že jste platbu provedli. Pokud platbu za Vás uskutečnil někdo jiný, např. Váš partner nebo dcera, tak nevadí, že je na výpisu jiné jméno. Je jen důležité, že byla platba provedena a výpis musíte přinést.
  • Byla jsem upozorněna na to, že požadavky se v příštím roce mohou změnit. Prosím uplatněte si příspěvek u své pojišťovny co nejdříve, protože vystavené doklady mají omezenou platnost. Některé pojišťovny přijímají 3 měsíce staré doklady, ale některé jen dva měsíce.

POZOR ZMĚNA týkající se NAHRAZOVÁNÍ NEVYBRANÉHO CVIČENÍ: od nynějška již nebude  možné si nahrazovat cvičení v těchto kurzech: pondělí a středa od 8:30, a v odpoledních cvičeních: úterý od 17:20. Tyto kurzy byly v minulém pololetí z důvodu nahrazování přeplněny a proto jsme se rozhodli pro toto omezení. V dopoledních hodinách si budete moci jít nahradit cvičení v pondělí a středu v 10:15 a v úterý v 8:30, a v odpoledních hodinách do všech zbývajících kurzů. Svoji absenci neomlouvejte, prostě přijďte do jiného cvičení podle vašich časových možností. Dojíždíte-li nebo si můžete přijít nahradit pouze do cvičení, ve kterých není umožněno nahrazování, prosím oznamte to na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. 724 279 158.