Příspěvek na cvičení od zdravotní pojišťovny: Pokud si chcete uplatnit peněžní příspěvek na cvičení u zdravotní pojišťovny a platili jste na náš účet, musíte přinést do pojišťovny nejen náš doklad „Příjmový bankovní doklad“, který dostanete v příloze mailu po uhrazení kurzovného, ale také musíte mít svůj výpis z vašeho účtu, že jste platbu provedli. Pokud jste uskutečnili platbu kurzovného v hotovosti, stačí vám „Příjmový pokladní doklad“, který jste obdrželi při placení. Mnozí z vás se na nás obracejí s tím, že si chtějí předplatit část dalšího pololetí z důvodu příspěvku od zdravotní pojišťovny. Tomuto požadavku jsme schopni vyhovět a to dvěma způsoby. Jednak si můžete předplatit část dalšího pololetí, anebo provést platbu kurzovného za celý rok, tzn.toto i další pololetí dohromady. každá pojišťovna má jiné požadavky, ale často vyžaduje mít zaplacené kurzovné v minimální hodnotě 1.500,- Kč. U své pojišťovny se, prosím, informujte.


POZOR ZMĚNA týkající se NAHRAZOVÁNÍ NEVYBRANÉHO CVIČENÍ: od nynějška už nebude možné si nahrazovat cvičení v těchto kurzech: pondělí a středa od 8:30, a v odpoledních cvičeních: úterý 17:20. Tyto kurzy byly v minulém pololetí z důvodu nahrazování přeplněny a proto jsme se rozhodli pro toto omezení. V dopoledních hodinách si budete moci jít nahradit cvičení v pondělí a středu v 10:15 a v úterý v 8:30, a v odpoledních hodinách do všech zbývajících kurzů. Cvičení si můžete také nahrazovat v pátečním cvičení jógy. Svoji absenci neomlouvejte, prostě přijďte do jiného cvičení podle vašich časových možností.Dojíždíte-li nebo si můžete přijít nahradit pouze do cvičení, ve kterých není umožněno nahrazování, prosím oznamte to na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či na tel. 724 279 158.


Páteční cvičení jógy: Páteční cvičení v 18:30 je určené pro všechny, tzn. i pro ty, kteří nejsou našimi pravidelnými účastníky cvičení. Je v úrovni začátečníků a mírně pokročilých. Neprobíhá pravidelně z důvodu konání jiných akcí v našem jógacentru. Páteční cvičení můžete využít pro nahrazení nevybraného cvičení, případně  je cena 100,- pro výdělečně činné osoby nebo 80,- pro nevýdělečně činné osoby.

Rozpis pátečního cvičení (18:30-20:00): 8.3., 15.3., 22.3., 5.4.,Satsang (20:00-21:30): Satsang je sanskrtské slovo, které znamená "být s pravdou, být na místě, kde se  hovoří o pravdě." Je to večer vyplněný jógovou filozofií a duchovností, mantrami a duchovními písněmi a meditací. Všichni jsou srdečně zváni. Páteční satsangy probíhají po skončení pátečního cvičení jógy od 20:00-21:30 v termínech: 8.3., 15.3., 22.3., 5.4., 23.3. 2019 v 17:00 pořádáme v jógacentru zpívání manter s Mantrovníky z Chrudimi. Vstupné DOBROvolné.27.4.2019 (9:00-16:00)   Zdravá záda a pánevní dno bez potíží

Jógacentrum, lektorka Alena Stellnerová, cena: 1.100,-Kč, senioři studenti a ženy na mateřské dovolené sleva 250,-Kč.

Seminář je určen pro muže i ženy. Informace a přihlašování: Alena Stellnerová, tel.777 299 272, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.