Pro nové zájemce o cvičení! Rádi přivítáme v našich kurzech jógy nové účastníky cvičení, a  to i přesto, že kurzy už začaly. Prosím přihlašte se do kurzu podle Vašich časových možností, ale cvičení zatím neplaťte. Kurzovné Vám bude individuálně spočítáno podle počtu hodin, které Vás v tomto pololetí ještě čekají!

Páteční cvičení jógy - ZATÍM  NEPROBÍHÁ!Příspěvek na cvičení od zdravotních pojišťoven: Pokud si chcete uplatnit peněžní příspěvek na cvičení u své zdravotní pojišťovny a platili jste na náš účet, musíte přinést do pojišťovny nejen náš doklad „Příjmový bankovní doklad“, který dostanete v příloze mailu po uhrazení kurzovného, ale také musíte mít svůj výpis z vašeho účtu, že jste platbu provedli. Průmyslová zdravotní pojišťovna to má jinak. Vyžaduje mít toto potvrzení o přijaté platbě znovu orazítkované a podepsané, a z tohoto důvodu si, prosím, tento doklad vytiskněte a doneste ho do jógacentra, kde na něj dostanete originální razítko a podpis. Průmyslové zdravotní pojišťovně nestačí mít výpis z vlastního účtu, že jste platbu provedli. Pokud jste uskutečnili platbu kurzovného v hotovosti, stačí vám „Příjmový pokladní doklad“, který obdržíte při placení. Mnozí z vás se na nás obracejí s tím, že si chtějí předplatit část dalšího pololetí z důvodu příspěvku od zdravotní pojišťovny. Tomuto požadavku jsme schopni vyhovět a to dvěma způsoby. Jednak si můžete předplatit část dalšího pololetí, anebo provést platbu kurzovného za celý rok, tzn.toto i další pololetí dohromady. Každá pojišťovna má jiné požadavky, ale často vyžaduje mít zaplacené kurzovné v minimální hodnotě 1.500,- Kč. U své pojišťovny se, prosím, informujte.


POZOR ZMĚNA týkající se NAHRAZOVÁNÍ NEVYBRANÉHO CVIČENÍ: od nynějška již nebude  možné si nahrazovat cvičení v těchto kurzech: pondělí a středa od 8:30, a v odpoledních cvičeních: úterý od 17:20. Tyto kurzy byly v minulém pololetí z důvodu nahrazování přeplněny a proto jsme se rozhodli pro toto omezení. V dopoledních hodinách si budete moci jít nahradit cvičení v pondělí a středu v 10:15 a v úterý v 8:30, a v odpoledních hodinách do všech zbývajících kurzů. Cvičení si můžete také nahrazovat v pátečním cvičení jógy. Svoji absenci neomlouvejte, prostě přijďte do jiného cvičení podle vašich časových možností.Dojíždíte-li nebo si můžete přijít nahradit pouze do cvičení, ve kterých není umožněno nahrazování, prosím oznamte to na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. 724 279 158.