Kalendář akcí

7. duben 2018 Praha, Vostrovská 19

Jógou proti bolestem kloubů

Sobota 7.  4.  2018 od 10:00 do 16:30 hod.
Vostrovská 19, Praha 6, 7 min. od metra A Bořislavka
cena: 800 kč (vegetariánský oběd je v ceně), senioři, rodiče na rodičovské dovolené a studenti mají nárok na slevu ve výši 150 kč
Program vede Ing. Alena Stellnerová a je určen pro všechny zájemce.

Číst dál >
19. květen 2018 Praha 2, Blanická 17

Hathajógové krije

Půldenní seminář v sobotu 19. 5. 2018, od 9.00 do 13.00 hod.

Místo konání: Blanická 17, Praha 2

Cena: 350 kč

Program vede: Ing. David Hornof, Ph.D. 

Číst dál >
19. květen 2018 Praha 6, Vostrovská 19

Promítání filmu a fotografií z Himálaje

Vážení cvičitelé a učastníci kurzů Jógy v denním životě, zveme Vás na vyprávění o naší loňské cestě do
Himálaje, ke kořenům Sidhapeet Alakhpuriji Paramapara.Na programu budou film a fotky z naší cesty s komentářem účastnice cesty paní Miriam Slušné.

Číst dál >
29.-6. červenec 2018 Střílky

Týden s jógou pro ženy

Milé ženy, přijměte pozvání na již druhý společný Pohodový týden pro ženy. Každá žena je jedinečná a spolu s ostatními ženami přináší svůj dílek do mozaiky života. Společně vytvoříme bohatě prožitý týden, který Vás naplní pozitivní energií do dalších dní a týdnů. Přijeďte se inspirovat. Seminář proběhne ve Střílkách v prostředí zámku a zámeckého parku, kde se staleté stromy dotýkají nebe, kde voní kouzelné bylinky a z kuchyně se line vůně čerstvého jídla.

Číst dál >
8.-15. červenec 2018 Střílky

Rádžajóga

Podrobně se seznámíme se všemi stupni této osmidílné cesty, která nás provede od etických a morálních principů přes tělesná cvičení až k práci s myslí a vědomím. Prakticky zaměřený seminář pro všechny, bez rozdílu znalosti a pokročilosti v józe.

Číst dál >
20.-27. červenec 2018 Střílky

Dovolená s jógou

Systém Jóga v denním životě vychází z tisícileté moudrosti a zkušenosti, které může člověk využít pro dobro své i ostatních. Jóga nabízí prostředky, které vedou k nalezení vnitřního míru, štěstí, radosti a tím i zdraví. Při pobytu se seznámíte teoreticky i prakticky s technikami, které přináší: Odstranění napětí a stresu v těle i mysli Získání vitality, energie a tím ozdravení těla Nalezení míru ve své mysli a srdci Pochopení zákonitosti života a tím možnost navodit pozitivní změny našeho nepříznivého osudu
Bohatý program obsahuje jógová cvičení (ásány), dechová cvičení (pránájámu), koncentrace, meditace a teoretickou část o filosofii jógy. Celý program se odehrává v klidném a tichém prostředí barokního zámku.

Číst dál >
20.-28. červenec 2018 Rijeka, Chorvatsko

Rijeka - letní pobyt s jógou u moře

Můžete se těšit na večerní přednášky a satsangy pod vedením sádhví Párvatí, dlouholeté žákyně paramhans svómího Mahéšvaránandy, autora systému Jóga v denním životě. 

Ubytování bude v nově zrekonstruovaném moderním jógacentru v Rijece se zahradou a halou na cvičení s výhledem na moře.

Číst dál >