Kalendář akcí

29. leden 2020 Jógacentrum Blanická 17, Praha 2

Lednové mantrování

Rádi bychom vás všechny pozvali na lednové mantrování, které se bude konat na Blanické 17, Praha 2 ve středu 29. 1. 2020 od 19:15 hodin. Nechť začne nový rok zpěvem... :-)

Číst dál >
1. únor 2020 Brno

Vege Ples s rautem

 1. 2. 2020 v 19:00 hod.
Společenské centrum Bystrc, ul. Odbojářská 2, Brno-Bystrc
vstupenky 690 kč,  v předprodeji do 11. 1., po 11. 1. je cena 790 kč.

Předprodej na https://joga.cz/brno a v prodejnách Rebio a 3 ocásci

Součástí vstupenky je veganský raut (nealko nápoje zvlášť).

Hraje Joybox / Fotokoutek / Tombola.

Akci pořádá Jóga v denním životě - Brno.

Číst dál >
15. únor 2020 Blanická 17, Praha 2

Hathajógové krije

Zveme všechny zájemce o jógové učení a nauku na praktický půldenní seminář s Davidem Hornofem, který nás provede nácvikem čtyř očistných jógových technik – naulí (vlnění břišními svaly), néti (pročištění nosu), kapálabháti (pročištění čelní dutiny) a trátaku (koncentrace na plamen svíčky).

Všechny tyto techniky přispívají k zlepšní zdraví a fungují preventivně, jakmile si je osvojíme a cvičíme je pravidelně. 

Těšíme se na Vás! 

Číst dál >
28. březen 2020 Jógacentrum Blanická 17, Praha 2

Léčivá síla dechu

Tento jedinečný seminář je určen pro všechny zájemce. Neklade velké nároky po stránce fyzické a velmi příjemně vás vyladí po stránce mentální i duševní. Přijďte si dopřát jedinečný čas sami se sebou ve skupině fajn lidí. Přijďte si užít sobotu se svým dechem, uvolnit se pročistit. Seminář je nabízen za příznivou cenu 600 Kč (450 Kč pro slevové skupiny = důchodce, studenty, rodiče na rodičovské). Seminářem provede Václav Rampuri Háse. 

Číst dál >
24.-25. duben 2020 Střílky

Šank Prakšálana ve Střílkách

Během intenzivního semináře se teoreticky i prakticky seznámíte s očistnými, hathajógovými praktikami, které pročistí Vaše tělo i mysl. Hlavní náplní bude provedení techniky Šank prakšálana - očista střev za pomoci slané vody a fyzických cvičení s následnou speciální dietou.

Číst dál >
10.-19. červenec 2020 Rijeka, Chorvatsko

Letní seminář u moře s jógou

Srdečně Vás zveme na týdenní pobyt s jógou a přednáškami v chorvatské Rijece pod vedením sádhví Párvatí. Ubytování je zajištěno v místním ášramu, který poskytuje ideální zázemí. V ceně je zahrnuta doprava autobusem do Rijeky a zpět (k dispozici rovněž namístě po celou dobu pobytu), polopenze (vegetariánská strava), výlet do okolí, program. V případě zájmu pište na uvedený email do konce února.

Číst dál >