Kalendář akcí

21. červen 2020 Praha 2, Karlovo náměstí - park

Mezinárodní den jógy v Praze

Rok se s rokem sešel a opět tu máme slavnost pro všechny, kteří rádi cvičí a hýbou se, a také pro ty, kdo by chtěli s cvičením začít.

Zveme Vás tímto na Karlovo náměstí v neděli 21.6.2020 od 16:30 hod. Na programu bude vedle slavnostního zahájení především cvičení pro všechny, ukázky našich kurzů. Na cvičení si nemusíte brát žádné speciální oblečení ani karimatky (ty poskytneme budeme po každém cvičení dezinfikovat). Po krátkém prostoru pro diskuzi pak završíme večer s hudebním doprovodem kapely Mantra Ananda Band. 

Těšíme se na Vás, určitě doražte v hojném počtu - místa na cvičení bude pro každého dost ... ! :-)

Číst dál >
6.-12. červenec 2020 Střílky, Jihomoravský kraj

Tábor pro rodiče a děti

Jak dobře a plně strávit letošní léto? Jak rozvíjet kreativitu a fantazii Vašich dítek a přitom být u toho s nimi? Není lepší nápad, než se přihlásit na oblíbený letní tábor pro rodiče a děti s Dášou Liškovou a kolegy. 

Perfektně připravený program, skvělá vegetariánská kuchyně, prostorná zámecká zahrada a neutuchající zpěv ptáků v korunách vysokých stromů - všechny tyto skutečnosti vytvářejí předpoklad pro to, že se Vy i Vaše děti budete dobře bavit, odpočinete si od všedních starostí a přijdete na nové myšlenky i nápady. :-)

Stále je možné se hlásit!

PŘIHLÁŠKA ke stažení ZDE (formát doc).

Číst dál >