Kalendář akcí

25. září 2019 Praha 2, Blanická 17

Podzimní mantrování

Milí příznivci manter a indické muziky, je nám potěšením vás opět pozvat na mantrování do Jógacentra Blanická (Blanická 17, Praha 2) s kapelou Mantra Ánanda Band. Bude se konat ve středu 25.9.2019 od sedmi večer. Pozvánku na tuto fajnovou a uvolnění přinášející a srdce obšťastňující akci přikládáme v podrobném přehledu. 

Číst dál >
30.-6. říjen 2019 Morávka, Beskydy

Dovolená s jógou a turistikou

Jóga v denním životě Ostrava, z.s. vás zve na 16. ročník akce Dovolená s Jógou a turistikou. Tentokrát do Beskyd na Morávku se sádhví Párvatí (na tomto místě pobývali Holygurudží a Višvagurudží).

Cvičení povedou zkušení cvičitelé RNDr. Petr Kucharčík a Ing. Karel Ondruch. Na programu budou tělesná, dechová a meditační cvičení. Mimořádným zážitkem budou každodenní přednášky sádhví Párvatí, dlouholeté žačky Paramhans svámího Mahéšváranandy.

Číst dál >
4.-5. říjen 2019 Ášram Střílky

Šank prakšálana - očista střev

Během intenzivního semináře se teoreticky i prakticky seznámíte s očistnými, hathajógovými praktikami, které pročistí Vaše tělo i mysl. Hlavní náplní bude provedení techniky Šank prakšálana - očista střev za pomoci slané vody a fyzických cvičení s následnou speciální dietou. 

viac INFO

 

Číst dál >
9. listopad 2019 Praha 5, JC Stodůlky

Listopadová šank prakšálana v Praze

Je tady podzim a tak opět nastává čas pro očistu těla. Jednou z nejúčinnějších očišťujících technik je bezesporu šank prakšálana, která detoxikuje celé tělo, pročišťuje trávicí soustavu a působí tak posilujícím způsobem na celý organizmus. Tento jednodenní očistný seminář doporučujeme především pokročilejším cvičencům Jógy v denním životě, účastnit se ale může každý, komu nečiní problém jednodenní půsty, a kdo cítí, že potřebuje pročistit. V ceně semináře je také první jídlo po očistě - indické khičerí. Podrobnosti naleznete v pozvánce.

Číst dál >