Kalendář akcí

18.-20. říjen 2019 Mahaprabhudíp ášram Střílky

Síta Rojová - dětský program

Známe sami sebe? Během víkendu se naučíme techniky z Jógy v denním životě, které vedou člověka k sebepoznání a které je možné dále rozvíjet v každodenním životě.

 

viac info

Číst dál >
25.-27. říjen 2019 Mahaprabhudíp ášram Střílky

Podzimní víkend s jógou pro ženy

Milé ženy,

přijměte opět pozvání do stříleckého ášramu, kde již posedmé společně upředeme seminář plný pohody a radost z tvoření Společně procítme podzimní náladu a naučíme se přijmout hluboké poselství tohoto období. Získaná inspirace vás bude provázet po celé období krátkých dní. Co bude dále na programu?

• ranní a odpolední cvičení podle Systému jóga v denním životě
• jóganidra - hluboká relaxace, dechové techniky
• výtvarný workshop
• přednášky pro zdraví ženy a podzimní období

Vychutnáme si čerstvě připravené vegetariánské jídlo. Budete mít možnost prožít vzácné chvíle klidu a ticha v parku a bylinkové zahrádce. Program je dobrovolný.

Číst dál >
9. listopad 2019 Praha 5, JC Stodůlky

Listopadová šank prakšálana v Praze

Je tady podzim a tak opět nastává čas pro očistu těla. Jednou z nejúčinnějších očišťujících technik je bezesporu šank prakšálana, která detoxikuje celé tělo, pročišťuje trávicí soustavu a působí tak posilujícím způsobem na celý organizmus. Tento jednodenní očistný seminář doporučujeme především pokročilejším cvičencům Jógy v denním životě, účastnit se ale může každý, komu nečiní problém jednodenní půsty, a kdo cítí, že potřebuje pročistit. V ceně semináře je také první jídlo po očistě - indické khičerí.

Podrobnosti naleznete v pozvánce.

 

Číst dál >
23. listopad 2019 Praha 2, Blanická 17

4 cesty jógy

Každý toužíme po rozvoji své osobnosti, naplnění a dosažení štěstí. V józe existují čtyři různé cesty, kterými k těmto hodnotám můžeme dojít:

Karmajóga - cesta konání

Bhaktijóga - cesta oddanosti a lásky

Rádžajóga - královská cesta

Džňánajóga - cesta poznání

Seminář je určen zejména těm, které zajímá jóga jako životní směr, a rádi by se ponořili zase o něco hlouběji a blíže k její esenci.

Seminář povede: Alexandr Paikert

Číst dál >