Kalendář akcí

15. únor 2020 Blanická 17, Praha 2

Hathajógové krije

Zveme všechny zájemce o jógové učení a nauku na praktický půldenní seminář s Davidem Hornofem, který nás provede nácvikem čtyř očistných jógových technik – naulí (vlnění břišními svaly), néti (pročištění nosu), kapálabháti (pročištění čelní dutiny) a trátaku (koncentrace na plamen svíčky).

Všechny tyto techniky přispívají k zlepšní zdraví a fungují preventivně, jakmile si je osvojíme a cvičíme je pravidelně. 

Těšíme se na Vás! 

Číst dál >
21. únor 2020 Velichovská 17, Praha 13

Šivarátrí

Zveme Vás na oslavu Mahá Šivarátrí (velká Šivova noc) v pátek 21.2.2020 od 18:00 do 21:00 hod. v Jógacentru Malá Ohrada, Velichovská 17, Praha 5.

Detaily průběhu slavnosti naleznete v přiložené pozvánce. Vstupné dobrovolné. 

Na slavnost se prosím přihlašujte emailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Číst dál >
14. březen 2020 Olomouc

Půldenní jógový workshop cvičitele Rada Hovorky

Sobota 14. 3., 13-17 (19) hodin
Sportcentrum Nové Sady – tělocvična TJ Milo, Olomouc

Přihlašování pouze přes tento odkaz:
https://joga.cz/kurzy-prihlasovani/ot/city/49/ot/event/list

Ústřední téma: Zpevnění kloubů

Šestá část z úvodního cyklu workshopů cvičitele Rada Hovorky. Sarvahita ásány - cvičení pro vnitřní rovnováhu a zlepšení zdraví 6. část.

Přihlásit se mohou všichni zájemci, i ti, kteří nebyli na předchozích částech a jógu ještě nikdy necvičili.

Číst dál >
28. březen 2020 Blanická 17, Praha 2

Léčivá síla dechu

Tento jedinečný seminář je určen pro všechny zájemce. Neklade velké nároky po stránce fyzické a velmi příjemně vás vyladí po stránce mentální i duševní. Přijďte si dopřát jedinečný čas sami se sebou ve skupině fajn lidí. Přijďte si užít sobotu se svým dechem, uvolnit se pročistit. Seminář je nabízen za příznivou cenu 600 Kč (450 Kč pro slevové skupiny = důchodce, studenty, rodiče na rodičovské). Seminářem provede Václav Rampuri Háse. 

Číst dál >
24.-25. duben 2020 Střílky

Šank Prakšálana ve Střílkách

Během intenzivního semináře se teoreticky i prakticky seznámíte s očistnými, hathajógovými praktikami, které pročistí Vaše tělo i mysl. Hlavní náplní bude provedení techniky Šank prakšálana - očista střev za pomoci slané vody a fyzických cvičení s následnou speciální dietou.

Číst dál >
30.-3. květen 2020 Střílky

Jarní obnovení energie

Milé ženy,přijměte pozvání na prodloužený víkend, kterýproběhne v areálu Stříleckého zámkus nádherným parkem.Během semináře se zbavíme se všehonepotřebného, provedeme jarní úklid a přijmemenovou energii.

 

viac info

Číst dál >
10.-19. červenec 2020 Rijeka, Chorvatsko

Letní seminář u moře s jógou

Srdečně Vás zveme na týdenní pobyt s jógou a přednáškami v chorvatské Rijece pod vedením sádhví Párvatí. Ubytování je zajištěno v místním ášramu, který poskytuje ideální zázemí. V ceně je zahrnuta doprava autobusem do Rijeky a zpět (k dispozici rovněž namístě po celou dobu pobytu), polopenze (vegetariánská strava), výlet do okolí, program. V případě zájmu pište a přihlašujte se na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 21. března 2020.

Číst dál >