system joga v dennim zivote mahesvarananda
Nové vydání dosud nejúplnější prezentace systému "Jóga v denním životě" vycházejícího z autentické jógové tradice a přizpůsobeného potřebám moderního světa. Umožňuje cvičit jógu všem lidem bez ohledu na jejich věk, zdravotní stav, vzdělání, zaměstnání, kulturu a náboženství.

  Kniha nabízí:

  • osmistupňový systém cvičení (ásany, pránajáma, meditace, hatha-jógové krije),
  • celostní přístup k člověku,
  • detailní popisy všech cviků a technik,
  • doporučení pro osoby se zdravotními problémy,
  • filozofické a vědecké jógové zázemí,
  • to vše na 448 stránkách se 700 barevnými fotografiemi.

K dispozici v recepci JC Blanická 17, Praha 2 za 599 KČ

skryte sily v cloveku mahesvarananda
Autor nás v této knize seznamuje s charakteristikou osmi hlavních lidských energetických center(čaker) a nabízí nám hluboký vhled do pochopení jejich funkce a významu pro náš život. Vede nás krok za krokem na cestě dovnitř nás samých a popisuje nám jak nalézt a využít skryté síly dřímající v energetických centrech k duchovnímu rozvoji a ke sjednocení s naším skutečným Já. Kniha popisuje také jinak málo zmiňovanou Bindu čakru, jedno z nejpozoruhodnějších a nejdůležitějších energetických center v lidské bytosti.

K dispozici v recepci JC Blanická 17, Praha 2 za 599 KČ

patandzaliho jogasutry samadhi pada mahesvarananda
Pataňdžaliho jógasútry, významný staroindický spis o základech a podstatě jógy se zasvěceným komentářem a překladem paramhansy svámího Mahéšvaránandy. V tété první knize z celkem čtyřdílné řady nám autorovi komentáře velice prostě a srozumitelně vysvětluje hlubokou moudrost súter obsažených v prvním dílu nazvaném Samádhi-páda.

K dispozici v recepci JC Blanická 17, Praha 2 za 249 KČ

joga proti bolestem v zadech mahesvarananda
Tato kniha je praktickým průvodcem pro každého, kdo touží po zdraví a harmonii.Cviky jsou tématicky vybrány z komplexního systému Jóga v denním životě v rámci aplikaci tohoto systému na léčbu a prevenci bolestí zad. Vybraný soubor cvičení v sobě spojuje tisíciletou moudrost a jógovou tradici s nejmodernějšími poznatky západní vědy. Vznikl ve spolupráci autora s lékaři a fyzioterapeuty na základě dlouhodbých zkušeností z léčebné praxe lékařů a rehabilitačních pracovníků.

K dispozici v recepci JC Blanická 17, Praha 2 za 549 KČ

moje poselstvi joga v dennim zivote mahesvarananda
Nová kniha světoznámého mistra jógy - J.S. Paramhans svámího Mahéšvaránandy. Tentokrát zpracovaný výbor z jeho přednášek podávající úvod do jógové filozofie.

K dispozici v recepci JC Blanická 17, Praha 2 za 199 KČ

lila amrit swami madhavananda
"Vtělením vesmírné lásky a moudrosti" nazývali šrí Dípa Nárájana Maháprabhudžího ti, kteří měli štěstí se s ním setkat. Život tohoto dokonalého indického jogína, božské inkarnace, byl naplněn událostmi, které přesahují lidské chápání. Jeden z Mistrových nejbližších žáků, paramhans svámí Mádhávánanda, toužil celých dvacet tři let, kdy pobýval svému guruovi nablízku, podat svědectví o jeho činech, o jeho prostém a přitom vznešeném životě a seznámit svět s jeho poselstvím ...

K dispozici v recepci JC Blanická 17, Praha 2 za 249 KČ

system joga v dennim zivote a diabetes mahesvarananda
Momentálně nedostupná.
Mezi klasickými jógovými cvičeními jsou četné pozice, které působí specificky na slinivku a ovlivňují pozitivně její funkci. Mnoho z těchto cvičení je však pro většinu lidí náročných k provedení. Z tohoto důvodu je program “Jóga v denním životě a diabetes” rozčleněn do šesti po sobě jdoucích systematicky konstruovaných částí, skládajících se z relaxace a fyzických, dechových a meditačních cvičení. Tím se program zpřístupňuje všem od začátečníků a seniorů až po pokročilé cvičence.

K dispozici v recepci JC Blanická 17, Praha 2 za XXX KČ

system joga v dennim zivote pro deti a mladez mahesvarananda
Kniha Jóga v denním životě pro děti a mládež obsahuje cvičení pro všechny věkové skupiny - od batolat až po teenagery. Je určena jak pro rodiče a vedoucí kurzů, tak pro děti a mládež. Naleznete zde detailní popisy všech cviků včetně fotografií. Cvičení pro nejmenší děti doplňují také krátké pohádky. Jógová cvičení jsou výborná jako prevence pro správné držení těla i zdravý vývoj a růst dítěte. Vedle fyzických a dechových cvičení nás jóga učí také relaxaci, koncentraci, sebeovládání a zklidňuje naši mysl. Cvičení navozuje tělesné i duševní uvolnění, prohlubuje a posiluje vnitřní pohodu, snižuje napětí a stres, posiluje sebedůvěru a sebevědomí. Kniha vychází ze systému Jóga v denním životě. Spojuje moudrost staré Indie se současnými poznatky západní rehabilitace a medicíny.

K dispozici v recepci JC Blanická 17, Praha 2 za 299 KČ