Kurzy na období únor - červen 2021

Pro NOVÉ zájemce nabízíme ON-LINE lekce jógy (netýká se cvičenců, kteří mají již předplatné od září 2020)
 
ROZVRH HODIN ON-LINE kurzů od 8. 3. do 30. 6. 2021
  • Úterý
    18:30 – 20:00
    pokročilí 4. až 7. díl + meditace + pránajáma
    začínáme ONLINE 29. 3. 2021
    Mgr. Gabriela Vašíková
  • Středa
    19:00 – 20:30
    jóga pro zdravá záda
    začínáme ONLINE 29. 3. 2021
    Ivona Kakáčová
  • Pátek
    17:30 – 19:00
    začátečníci a mírně pokročilí
    začínáme ONLINE 29. 3. 2021
    Jaroslav Jašek

Výše nabízené lekce pro jaro 2021 probíhají naživo ON-LINE, kde je lektor připraven odpovídat na vaše otázky.
Po přihlášení Vám zašleme jedinečný odkaz na Google Meet, který je stejný pro všechny nabízené kurzy. Vy si vyberete, jak často a do kterých kurzů se budete připojovat (zcela bez omezení).

Docházkové kurzy (do odvolání neprobíhají)

Jógacentrum Městský penzion Blansko

  • Pondělí
    08:45 – 10:15
    pro seniory
    Marie Mejzlíková
  • Pondělí
    16:30 – 18:00
    začátečníci a mírně pokročilí 1. - 3. díl
    Anna Benešová
  • Pondělí
    18:15 – 19:45
    začátečníci
    Miloslava Matušková
  • Úterý
    16:45 – 18:15
    začátečníci a mírně pokročilí
    Karla Pernicová
  • Středa
    17:15 – 18:45
    začátečníci
    Miloslava Balúchová
  • Čtvrtek
    08:45 – 10:15
    začátečníci a mírně pokročilí
    Marie Mejzlíková
  • Sobota
    17:00 – 17:45
    Pro děti 8 - 16 let
    Bc. Petra Sotolářová
  • Neděle
    18:00 – 19:30
    začátečníci a mírně pokročilí
    Anna Benešová

Doubravice, ZŠ - tělocvična

  • Úterý
    18:00 – 19:30
    mírně pokročilí
    Olga Králová

Kotvrdovice, MŠ - tělocvična

  • Úterý
    18:00 – 19:30
    začátečníci a mírně pokročilí
    Vladimír Šebela

Letovice, Stará škola, Tyršova ul.

  • Středa
    18:00 – 19:30
    začátečníci a mírně pokročilí
    Lenka Adlerová

Ráječko, Stará škola

  • Pondělí
    17:45 – 19:15
    mírně pokročilí
    Karla Pernicová

Rozstání, ZŠ

  • Úterý
    18:30 – 20:25
    mírně pokročilí
    Dagmar Janíčková

Lysice, ZŠ

  • Pondělí
    17:15 – 18:45
    začátečníci
    Jiří Paděra
  • Pondělí
    19:00 – 20:30
    mírně pokročilí
    Jiří Paděra

Sloup, MŠ

  • Pondělí
    18:30 – 20:30
    začátečníci a mírně pokročilí
    Miloslava Balúchová

Senetářov, MŠ

  • Úterý
    18:00 – 19:30
    začátečníci
    Jitka Pavlíčková

Svitávka, Sportovní hala

  • Neděle
    17:30 – 19:00
    začátečníci a mírně pokročilí
    Jaroslav Jašek

Křtiny - zámek

  • Středa
    16:30 – 18:00
    začátečníci
    začínáme 2. 9.
    Jitka Pavlíčková

Boskovice - Mateřské centrum Veselý Paleček, ul. Sokolská 38

  • Středa
    17:30 – 19:00
    začátečníci a mírně pokročilí
    Jiří Paděra

Jedovnice, Kino v Kulturním domě

  • Pondělí
    18:00 – 19:30
    mírně pokročilí
    Věra Szláviková
  • Středa
    18:00 – 19:30
    mírně pokročilí
    Jana Keprtová