Kurzy na období září 2018 - červen 2019

Jógacentrum Městský penzion Blansko

Pondělí08:45 – 10:15pro senioryMarie Mejzlíkovávhodné pro začátečníky 22.4.2019 necvičíme
Pondělí16:30 – 18:00začátečníci a mírně pokročilí 1. - 3. dílAnna Benešová22.4.2019 necvičíme
Pondělí18:15 – 19:45začátečníci 1. dílMiloslava Matuškovázaměřeno na vědomý pohyb 22.4.2019 cvičíme
Úterý17:15 – 18:45mírně pokročilíIvana Fleischlingerová
Úterý19:00 – 20:30pokročilí 4. až 7. díl + meditaceMgr. Gabriela Vašíková
Středa17:15 – 18:45začátečniciMiloslava Balúchová1.5. a 8.5.2019 necvičíme
Středa19:00 – 20:30jóga pro zdravá zádaIvona Kakáčová1.5. a 8.5.2019 cvičíme
Čtvrtek08:45 – 10:15začátečníci a mírně pokročilíMarie Mejzlíková
Pátek17:15 – 18:45začátečniciMiloslava Matušková19.4.2019 cvičíme
Sobota17:00 – 17:45pro děti 8 - 15 letKarla Pernicová
Neděle18:00 – 19:30začátečníci a mírně pokročilíAnna Benešová21.4.2019 necvičíme

Blansko, Základní škola T.G.M., Rodkovského ul.

Středa17:30 – 19:00začátečníci a mírně pokročilí 1. - 3. dílKarla Pernicová

Doubravice, ZŠ - tělocvična

Úterý18:00 – 19:30mírně pokročilíOlga Králová

Jedovnice, MŠ

Pondělí18:00 – 19:30mírně pokročilíVěra Szláviková
Středa18:00 – 19:30mírně pokročilíJana Keprtová

Kotvrdovice, MŠ - tělocvična

Úterý18:00 – 19:30začátečníci a mírně pokročilíVladimír Šebela

Letovice, Stará škola, Tyršova ul.

Středa18:00 – 19:30začátečníci a mírně pokročilíLenka Adlerová

Ráječko, Stará škola

Pondělí17:45 – 19:15mírně pokročilíKarla Pernicová

Rozstání, ZŠ

Úterý18:30 – 20:25mírně pokročilíDagmar Janíčková

Lysice, ZŠ

Pondělí17:15 – 18:45začátečniciJiří Paděra
Pondělí19:00 – 20:30mírně pokročilíJiří Paděra

Sloup, MŠ

Pondělí18:30 – 20:30začátečníci a mírně pokročilíMiloslava Balúchová

Senetářov, MŠ

Úterý18:00 – 19:30začátečniciJitka Pavlíčková

Svitavy, ZŠ, nám. Míru

Čtvrtek18:30 – 19:30začátečniciJaroslav Jašek

Krasová, MŠ

Středa18:00 – 19:30začátečniciLuboš Sotolář

Boskovice - Školička u tří oveček, Havlíčkova ul.

Čtvrtek17:30 – 19:00začátečníci a mírně pokročilíJiří Paděra

Vilémovice, Obecní klubovna

Úterý19:00 – 20:30začátečníci 1. - 2. dílLuboš Sotolář

Křtiny - zámek

Středa16:30 – 18:00začátečniciJitka Pavlíčková