Jak často jsou lekce a jak dlouho trvají?

Kurzy jsou rozděleny do 2 pololetí:

1. pololetí: září - leden

2.pololetí: únor - květen

Dále nabízíme prázdninové cvičení v červenci a srpnu v Centru JDŽ ve Frýdku

Na každé pololetí je nutné se přihlásit zvlášť. Jedno pololetí obsahuje zpravidla 17 lekcí. Jedna lekce trvá 90 minut a koná se jedenkrát týdně.

O státních svátcích se cvičení nekoná a je možné si je nahradit v jiném kurzu stejné, nebo nižší úrovně.

Jaké kurzy nabízíme a kde?

V současnosti nabízíme kurzy pro začátečníky, mírně pokročilé, pokročilé a specializovaný kurz terapie jógy při bolestech zad. V přehledu kurzů je vždy uvedeno, na který díl ze Systému Jóga v denním životě®je příslušný kurz zaměřen.

Kurzy jógy probíhají na těchto místech:

Kdy a jak se do kurzů přihlásit?

Přihlásit je možné se přes webové stránky www.joga.cz/frydek-mistek, kde můžete kurz také bezhotovostně zaplatit. On-line přihlašování probíhá předem v období minimálně jeden měsíc před začátkem kurzů. Po zahájení kurzů již není možné se takto přihlásit.

Další možnost přihlášení a platby (pouze v hotovosti) je přímo u cvičitele na první lekci kurzu.
Na letní prázdninové cvičení se není třeba přihlašovat.

Potvrzení o zaplacení kurzovného (pro zdravotní pojišťovny)

Při on-line přihlášení a bezhotovostní platbě obdržíte potvrzení o zaplacení kurzu přímo na váš e-mail, v případě platby v hotovosti vám potvrzení vystaví instruktor vašeho kurzu.

Co si vzít s sebou?

Pohodlné oblečení na cvičení (tričko, tepláky nebo kalhoty, ponožky, mikinu), případně přikrývku na relaxaci a meditaci. Vezměte si s sebou měkkou podložku (například karimatku nebo deku); v Centru JDŽ FM jsou karimatky, přikrývky a polštářky k dispozici. Z hygienických důvodů se cvičí v ponožkách.

Co mám dělat, když mi nevyhovuje žádný z nabízených kurzů?

Pokud máte zájem o kurzy v jiném časovém rozmezí, či v jiné lokalitě, než jsou kurzy v naší nabídce, napište nám. Pokusíme se vám podle našich možností a podle počtu zájemců vyhovět a uspořádat pro vás a vaše přátele kurz v místě vašeho bydliště nebo zaměstnání, přímo u vás ve firmě apod.

Kde se dozvím další informace?

Další případné dotazy vám rádi zodpovíme na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo na tel.: 736 278 698.