Přehled kurzů

Na cvičení  ve středu v 6:50 a páteční cvičení jógy pro každého je možné přijít na individuální vstup.

Cvičební období 14.9.2018 - 31.1.2019

Jógacentrum

Pondělí08:30 – 10:00proti bolestem zad a kloubůMgr. Ilona Šerejchová
Pondělí10:15 – 11:45proti bolestem zad a kloubůMgr. Ilona Šerejchová
Pondělí16:00 – 17:00školáci 9 - 15 letIlona Šerejchová, Radka Jílková, Eva Nejedlá
Pondělí17:20 – 18:50začátečníci (1. - 2. díl)Iva Vinopalová DiS
Pondělí19:05 – 20:35proti bolestem zad a kloubůIva Vinopalová DiS
Úterý08:30 – 10:00proti bolestem zad a kloubůAnna Řebíková, Anděla Synková
Úterý15:30 – 17:00pokročilí (2. - 4. díl)Mgr. Ilona Šerejchová
Úterý17:20 – 18:50proti bolestem zad a kloubůMgr. Ilona Šerejchová
Úterý19:05 – 20:35pokročilí (2. - 4. díl)Mgr. Ilona Šerejchová
Úterý20:45 – 21:45satsangMgr. Ilona Šerejchovázdarma
Středa06:50 – 08:15začátečníci + mírně pokročilí (1. - 3. díl)Mgr. Ilona Šerejchová
Středa08:30 – 10:00proti bolestem zad a kloubůMgr. Ilona Šerejchová
Středa10:15 – 11:45proti bolestem zad a kloubůMgr. Ilona Šerejchová
Středa15:30 – 17:00začátečníci (1. - 2. díl)Bronislava Vinopalová
Středa17:20 – 18:50začátečníci + mírně pokročilí (1. - 3. díl)Ing. Ivana Kubická
Středa19:05 – 20:35mírně pokročilí (2. - 3. díl)Ing. Ivana Kubická
Čtvrtek15:30 – 17:00mírně pokročilí (2. - 3. díl)Mgr. Ilona Šerejchová
Čtvrtek17:20 – 18:50pokročilí (2. - 4. díl)Mgr. Ilona Šerejchová
Čtvrtek19:05 – 20:35začátečníci + mírně pokročilí (1. - 3. díl)Mgr. Ilona Šerejchová
Pátek17:20 – 18:50jóga pro každého (dle rozpisu v Akcích)Mgr. Ilona Šerejchová
Pátek19:00 – 20:30satsang (dle rozpisu v Akcích)Mgr. Ilona Šerejchovázdarma

Kulturní dům Světnov (období 7.1. - 30.4.2019)

Středa18:15 – 19:45začátečníci (1. - 2. díl)Bronislava Vinopalová

Cvičební období 4.2.2019 - 31.5.2019

Jógacentrum

Pondělí08:30 – 10:00proti bolestem zad a kloubůMgr. Ilona Šerejchováplný
Pondělí10:15 – 11:45proti bolestem zad a kloubůMgr. Ilona Šerejchovápřihlásit se
Pondělí16:00 – 17:00školáci 9 - 15 letIlona Šerejchová, Radka Jílková, Eva Nejedlápřihlásit se
Pondělí17:20 – 18:50začátečníci (2. - 3. díl)Iva Vinopalová DiSpřihlásit se
Pondělí19:05 – 20:35proti bolestem zad a kloubůIva Vinopalová DiSpřihlásit se
Úterý08:30 – 10:00proti bolestem zad a kloubůAnna Řebíková, Anděla Synkovápřihlásit se
Úterý15:30 – 17:00pokročilí (5. - 7. díl)Mgr. Ilona Šerejchovápřihlásit se
Úterý17:20 – 18:50proti bolestem zad a kloubůMgr. Ilona Šerejchováplný
Úterý19:05 – 20:35pokročilí (5. - 7. díl)Mgr. Ilona Šerejchovápřihlásit se
Středa06:50 – 08:15začátečníci + mírně pokročilí (2. - 4. díl)Mgr. Ilona Šerejchovápřihlásit se
Středa08:30 – 10:00proti bolestem zad a kloubůMgr. Ilona Šerejchováplný
Středa10:15 – 11:45proti bolestem zad a kloubůMgr. Ilona Šerejchovápřihlásit se
Středa15:30 – 17:00začátečníci (2. - 3. díl)Bronislava Vinopalovápřihlásit se
Středa17:20 – 18:50začátečníci + mírně pokročilí (2. - 4. díl)Ing. Ivana Kubickápřihlásit se
Středa19:05 – 20:35mírně pokročilí (4. - 5. díl)Ing. Ivana Kubickápřihlásit se
Čtvrtek15:30 – 17:00mírně pokročilí (4. - 5. díl)Mgr. Ilona Šerejchovápřihlásit se
Čtvrtek17:20 – 18:50pokročilí (5. - 7. díl)Mgr. Ilona Šerejchovápřihlásit se
Čtvrtek19:05 – 20:35začátečníci + mírně pokročilí (2. - 4. díl)Mgr. Ilona Šerejchovápřihlásit se
Pátek17:20 – 18:50jóga pro každého (dle rozpisu v Akcích)Mgr. Ilona Šerejchová
Pátek19:00 – 20:30satsang (dle rozpisu v Akcích)Mgr. Ilona Šerejchovázdarma

Kulturní dům Světnov (období 7.1. - 30.4.2019)

Pondělí18:15 – 19:45začátečníci (1. - 2. díl)Bronislava Vinopalovápřihlásit se