Dobrý den milí přátelé,

spustili jsme online přihlašování na jarní cvičební období 30. 1. – 1. 6. 2023. Rozvrh i ceny zůstávají stejné jako v minulém pololetí. Počet lekcí za cvičební období je 18 v délce 90 minut.

Máte-li problém s online přihlášením, prosím, dejte vědět a přihlásíme vás sami.

Nabízíme tři možnosti cvičení:

  1. Cvičení jógy v jógacentru    Plné kurzovné: 2.000 Kč

                                                 Kurzovné pro seniory, invalidní důchodce a nezaměstnané: 1.500 Kč

                                                 Kurzovné pro studenty do 26 let + rodiče na rodič. dovol.: 1.200 Kč

  1. Cvičení jógy online    Zacvičte si s námi jógu doma online v čase, kdy probíhá lekce v jógacentru. Pokud vám ale vyhovuje jiný čas, můžete si svoji online lekci pustit  později. Lekce jsou nahrávány při cvičení v jógacentru podle rozpisu v uvedených časech a současně streamovány na youtube. Na začátku měsíce vám zašleme odkazy na cvičení a na tyto odkazy už pak stačí jen kliknout. Nespornou výhodou online cvičení je to, že si lekci můžete pustit kdykoli podle vašich časových možností, třeba i vícekrát týdně nebo při nedostatku času třeba jen určitou její část. Při natáčení je kamera směřována přímo na cvičitele, ostatní cvičenci na ní vidět nejsou. Každá lekce je vám 14 dní k dispozici a pak odstraněna.

                                                Plné kurzovné: 2.000 Kč

                                                Kurzovné pro seniory, invalidní důchodce a nezaměstnané: 1.500 Kč

                                                Kurzovné pro studenty do 26 let + rodiče na rodič. dovol.: 1.200 Kč

  1. Cvičení v jógacentru + cvičení online    Jste přihlášeni do dvou kurzů, jednoho v jógacentru a druhého online. Znamená to, že jednu lekci absolvujete v jógacentru a druhou online v pohodlí svého domova. Tato třetí varianta v sobě spojuje výhody předchozích dvou. Máte možnost si v jógacentru zacvičit s vašimi přáteli a přímo načerpat z energie vaší skupiny, a navíc můžete cvičit také vícekrát doma, kdykoli podle vašich časových možností. Tuto 3. variantu vám obzvláště doporučujeme, chcete-li za pomoci jógy podpořit své zdraví, rozproudit životní energii, anebo třeba zklidnit svoji mysl, či naučit se lépe dýchat. Kdybyste cvičili 1x týdně v jógacentru a pak ještě 2x týdně doma (alespoň půl hodiny ať už fyzická či dechová cvičení), přinese vám to velký prospěch a to nejen na fyzické úrovni! Tato možnost cvičit současně v jógacentru i doma je finančně zvýhodněná. Na online lekce je poskytnuta 50% sleva!

                                               Plné kurzovné: 3.000 Kč 

                                               Kurzovné pro seniory, invalidní důchodce a nezaměstnané: 2.250 Kč

                                               Kurzovné pro studenty do 26 let + rodiče na rodič. dovol.: 1.800 Kč

Chtěli bychom vás poprosit, abyste kurzovné uhradili převodem na účet, který vám přijde v potvrzovacím mailu o přihlášení spolu s variabilním symbolem. V případě platby v hotovosti vám bude účtován manipulační poplatek 20 Kč.

V případě neobsazení jednotlivých kurzů je do nich umožněn individuální vstup. Je nutné se předem domluvit. Jednotlivé vstupy se platí na místě v hotovosti. Plná cena: 150 Kč, snížená cena 120 Kč.

Novým účastníkům našich kurzů nabízíme možnost začít cvičit již v lednu za stejné kurzovné jako od února!

Máte-li jakékoli dotazy, prosím, kontaktujete nás:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 724 279 158

Opravdu se na všechny těšíme!

Broňa Vinopalová a Ilona Šerejchová

 

 

sobota 14.1.2023 od 17:00 - 20:00 vás srdečně zveme na zpívání s  Mantrovníky z Chrudimi

3.-5. 2. 2023 bude v Prachaticích probíhat jógový víkendový seminář s Ilonou Šerejchovou a Sítou Rojovou. Případně dejte vědět, nabízíme svezení!