2023 Brnenske dny pro zdravi BANER Logo Brno a BZM 1

S JÓGOU ZA ZDRAVÍM: VÍKENDOVÁ CVIČENÍ

I v rámci letošního ročníku Brněnských dnů pro zdraví nabízíme několik 🧘🏻‍♂️ SPECIÁLNÍCH JÓGOVÝCH LEKCÍ 🧘🏻‍♂️ pro různé věkové skupiny či konkrétní životní situace. Těšit se můžete na cvičení pro podporu zdravých zad, hravé cvičení s dětmi, jógu v průběhu těhotenství či workshop o zdravé mysli.

INFORMACE PRO ÚČASTNÍKY

Vstup na všechny akce je ZDARMA, vzhledem k omezené kapacitě cvičeben je NUTNÁ REZERVACE PŘEDEM ONLINE 👇 níže.

Všechna cvičení proběhnou v našem jógacentru na adrese Bezručova 3. Jógacentrum je plně vybavené, k dispozici jsou cvičební podložky, deky a meditační polštářky. Na cvičení doporučujeme přijít s pohodlným oblečením z přírodních materiálů. Z hygienických důvodů prosíme všechny účastníky, aby respektovali, že cvičíme v ponožkách.

JDETE K NÁM POPRVÉ?

Podívejte se na 🎦 KRÁTKÉ VIDEO, ve kterém zjistíte, kde se naše jógacentrum nachází, jak to u nás vypadá a jak probíhají jógové lekce podle Systému Jóga v denním životě®️.


JÓGA V DENNÍM ŽIVOTĚ A ZDRAVÁ ZÁDA

🗓️  SOBOTA 3. 6. 2023, 10.00-12.00

🧘🏻‍♂️  Anna Slaninová, Martin Slanina

→ PŘIHLÁSIT SE

 

Ukázka cvičení podle Systému Jóga v denním životě®️, které bude zaměřeno na zdravá záda s důrazem na správné provádění pohybů k podpoře fungování páteře a celého těla. Vhodné pro všechny bez omezení.


JÓGA V DENNÍM ŽIVOTĚ A ZDRAVÉ DĚTI (1,5-3 ROKY)

🗓️  SOBOTA 10. 6. 2023, 10.00-10.45

🧘🏻‍♂️  Michaela Sudická

→ PŘIHLÁSIT SE

 

Ukázka cvičení podle Systému Jóga v denním životě®️ přizpůsobené nejmenším dětem (1,5-3 roky) v doprovodu rodičů. Lekce jógy je vedena hravou formou, kdy děti při cvičení provázejí básničky a písničky.


JÓGA V DENNÍM ŽIVOTĚ A ZDRAVÉ DĚTI (3-6 LET)

🗓️  SOBOTA 10. 6. 2023, 11.00-11.45

🧘🏻‍♂️  Michaela Sudická

→ PŘIHLÁSIT SE

 

Ukázka cvičení podle Systému Jóga v denním životě®️ přizpůsobené dětem v předškolním věku (3-6 let) v doprovodu rodičů. Cvičení jógy je provázené básničkami, písničkami a pohybovými hrami.


JÓGA V DENNÍM ŽIVOTĚ A ZDRAVÉ TĚHOTENSTVÍ

🗓️  SOBOTA 10. 6. 2023, 10.00-11.30

🧘🏻‍♂️  Lenka Hermanová

→ PŘIHLÁSIT SE

 

Ukázka jógových pozic a technik podle Systému Jóga v denním životě®️ zaměřených na relaxaci a protažení v těhotenství, i jako přípravu na porod – vhodné pro těhotné ženy od 13. týdne těhotenství.


JÓGA V DENNÍM ŽIVOTĚ A ZDRAVÁ MYSL

🗓️  SOBOTA 17. 6. 2023, 10.00-12.30

🧘🏻‍♂️  Jana Hrstková

→ PŘIHLÁSIT SE

 

Přednáška a cvičení podle Systému Jóga v denním životě®️ s důrazem na techniky podporující prevenci a řešení častých psychických problémů jako je stres nebo deprese. Vhodné pro všechny bez omezení.