Kurzy září 2017 -  leden 2018

Dominikánske nám.

Pondělí09:45 – 11:15Mírně pokročilí (3.díl)Eva Zouharovápřihlásit se
Pondělí16:00 – 17:30Mírně pokročilí (2.díl)Jitka Krylovápřihlásit se
Pondělí16:00 – 17:30ZačátečníciJiří Kutějpřihlásit se
Pondělí17:45 – 19:15Mírně pokročilí (4.díl)Eliška Škvařilovápřihlásit se
Pondělí17:45 – 19:15Pokročilí (7.díl)Martin Repkopřihlásit se
Pondělí19:30 – 21:00Mírně pokročilí (3.díl)Martina Mudrikovápřihlásit se
Pondělí19:30 – 21:00ZačátečníciJosef Čiháčekpřihlásit se
Úterý11:00 – 12:30Mírně pokročilí (3.díl)Věra Foltovápřihlásit se
Úterý16:00 – 17:30Pokročilí (7.díl)Martin Urbánekpřihlásit se
Úterý16:00 – 17:30Mírně pokročilí (3.díl)Martina Mudrikovápřihlásit se
Úterý17:45 – 19:15ZačátečníciMartina Dvořákovápřihlásit se
Úterý17:45 – 19:15ZačátečníciAlena Filkovápřihlásit se
Úterý19:30 – 21:00Yoga in EnglishMichaela Sudickápřihlásit se
Úterý19:30 – 21:00Pokročilí (5.díl)Jana Hrstkovápřihlásit se
Středa11:00 – 12:30Cvičení pro senioryPavel Špačekpřihlásit se
Středa16:00 – 17:30Proti bolestem zadJaromír Krátkýpřihlásit se
Středa16:00 – 17:30Pokročilí (6.díl)Jana Hrstkovápřihlásit se
Středa17:45 – 19:15Pokročilí (6.díl)David Pirochtapřihlásit se
Středa17:45 – 19:15ZačátečníciAnna Procházkovápřihlásit se
Čtvrtek12:00 – 13:30Cvičení pro senioryPavel Sklenářpřihlásit se
Čtvrtek12:00 – 13:30Cvičení pro senioryJindřiška Svačinovápřihlásit se
Čtvrtek16:00 – 17:30ZačátečníciJitka Krylovápřihlásit se
Čtvrtek16:00 – 17:30Proti bolestem zadEva Foltýnovápřihlásit se
Čtvrtek17:45 – 19:15ZačátečníciJana Smolíkovápřihlásit se
Čtvrtek17:45 – 19:15Mírně pokročilí (2.díl)Anna Procházkovápřihlásit se
Čtvrtek19:30 – 21:00ZačátečníciPavel Hermanpřihlásit se
Pátek14:30 – 16:00ZačátečníciJana Vašíkovápřihlásit se

Bezručova

Pondělí16:30 – 18:00Mírně pokročilí (3.díl)Radek Javorapřihlásit se
Pondělí16:30 – 18:00ZačátečníciJana Hudcovápřihlásit se
Pondělí18:30 – 20:00ZačátečníciHenrieta Mikleovápřihlásit se
Pondělí18:30 – 20:00Mírně pokročilí (2.díl)Martin Slaninapřihlásit se
Úterý16:30 – 18:00ZačátečníciPetr Sudickýpřihlásit se
Úterý16:30 – 18:00Pokročilí (5.díl)Eva Brichtovápřihlásit se
Úterý18:30 – 20:00Pokročilí (7.díl)Martínková Kolářovápřihlásit se
Úterý18:30 – 20:00Mírně pokročilí (3.díl)Henrieta Mikleovápřihlásit se
Středa16:30 – 18:00Proti bolestem zadSylva Homolovápřihlásit se
Středa16:30 – 18:00ZačátečníciMartin Slaninapřihlásit se
Středa18:30 – 20:00Mírně pokročilí (3.díl)Aleš Fejfušapřihlásit se
Středa18:30 – 20:00Pokročilí (6.díl)Pavel Hlavoňpřihlásit se
Čtvrtek16:30 – 18:00Mírně pokročilí (2.díl)Anna Slaninovápřihlásit se
Čtvrtek16:30 – 18:00Pokročilí (5.díl)Michaela Sudickápřihlásit se
Čtvrtek18:30 – 20:00Pro podporu vitalitySudický Sudickávhodné i pro začátečníkypřihlásit se
Čtvrtek18:30 – 20:00Mírně pokročilí (4.díl)Jana Hrstkovápřihlásit se
Pátek16:30 – 18:00Mírně pokročilí (4.díl)Sylva Homolovápřihlásit se

Pionýrská 23

Úterý18:00 – 19:30Mírně pokročilí (3.díl)Jiří Šikula

Rousínov

Úterý18:00 – 19:30Mírně pokročilí (3.díl)Jindřiška Svačinovázačátek od 12.9.