Přehled kurzů

Dominikánske nám.

Pondělí09:45 – 11:152. dílEva Zouharová (Trkanová)
Pondělí16:00 – 17:301. dílJosef Čiháček
Pondělí16:00 – 17:301.-3. dílJiří Kutěj
Pondělí17:45 – 19:153.-4. dílEliška Škvařilová
Pondělí17:45 – 19:156.-7. dílMartin Repko
Pondělí19:30 – 21:002.-3. dílMartina Mudriková
Pondělí19:30 – 21:001. dílLada Nekulová
Úterý11:00 – 12:302. dílVěra Foltová
Úterý16:00 – 17:305. dílMartin Urbánek
Úterý16:00 – 17:301. dílMartina Mudriková
Úterý17:45 – 19:151. dílAlena Filková
Úterý17:45 – 19:153.-4.díl (proti bolestem zad)Vratislav Ryba
Úterý19:30 – 21:00Yoga in EnglishMichaela Rojová
Úterý19:30 – 21:003. dílJana Hrstková
Středa10:50 – 12:203. dílDagmar Burianová
Středa11:00 – 12:30Začátečníci (cvičení pouze pro seniory)Věra Foltová
Středa16:00 – 17:301.-3.díl pokročilíJaromír Krátký
Středa16:00 – 17:304. dílJana Hrstková
Středa17:45 – 19:155.-6. dílDavid Pirochta
Středa17:45 – 19:152.-3. díl (proti bolestem zad)Vratislav Ryba
Středa19:30 – 21:002.-3. dílAnna Procházková
Čtvrtek12:00 – 13:301.-2. díl (cvičení pro seniory)Jindřiška Svačinová
Čtvrtek16:00 – 17:303.díl (proti bolestem zad)Eva Foltýnová
Čtvrtek17:45 – 19:152.-4.díl (pokročilí)Jana Smolíková
Čtvrtek17:45 – 19:151. dílAnna Procházková
Čtvrtek19:30 – 21:001. dílPavel Herman
Pátek14:30 – 16:003. dílJana Vašíková
Pátek16:30 – 18:004.-5. dílVratislav Ryba
Sobota17:00 – 18:30Nahrazovací cvičeníVratislav Ryba

Bezručova

Pondělí14:45 – 15:30Cvičení s dětmi (8-13 let)Martina MudrikováKurz začíná až od 5.10.2016
Pondělí14:45 – 15:30Cvičení s dětmi (4-6 let)Jana Hudcovákurz začíná až od 5.10.2016
Pondělí16:30 – 18:001. dílRadek Javora
Pondělí16:30 – 18:002.-3-díl (pokročilí)Jana Hudcová
Pondělí18:30 – 20:001.-2. dílVratislav Ryba
Pondělí18:30 – 20:004. dílMartin Slanina
Úterý14:45 – 16:15Relaxační cvičení (myelom)Jaroslava Rybová
Úterý16:30 – 18:004.-5. dílEva Brichtová
Úterý18:30 – 20:007. dílMartínková Kolářová
Úterý18:30 – 20:001.-2. dílPetr Sudický
Středa16:30 – 18:002.-3. díl (proti bolestem zad)Sylva Homolová
Středa16:30 – 18:001. dílMartin Slanina
Středa18:30 – 20:002.-3. dílAleš Fejfuša
Středa18:30 – 20:006. dílPavel Hlavoň
Středa20:00 – 21:00Meditace (čakry)Fejfuša Hlavoň
Čtvrtek16:30 – 18:002.-3. dílAnna Slaninová
Čtvrtek16:30 – 18:005. dílMichaela Rojová
Čtvrtek18:30 – 20:001. díl (proti bolestem zad)Vratislav Ryba
Čtvrtek18:30 – 20:006.-7. dílJana Hrstková
Pátek16:30 – 18:003.-4. dílSylva Homolová

Pionýrská 23

Úterý18:00 – 19:301.-3. dílJiří Šikula

Rousínov

Úterý18:00 – 19:302. dílJindřiška Svačinová