Jógacentrum Blanická

Blanická 17, Praha 2

Pondělí09:00 – 10:45proti bolestem zadMiroslava Navrátilovápřihlásit se
Pondělí10:00 – 11:45mírně pokročilí, 2.-3. dílAlexandr Paikertpřihlásit se
Pondělí10:00 – 11:45začátečníci, 1.-2. díl, otevřenýJaroslava Muffovápřihlásit se
Pondělí15:00 – 16:45proti bolestem zad, pokročilíVendula Charyparovápřihlásit se
Pondělí15:00 – 16:30studenti, 15-26 let, od říjnaDavid Hornofpřihlásit se
Pondělí15:15 – 16:15školáci, 8-15 letOtto Kailpřihlásit se
Pondělí16:30 – 17:00děti 3-7 let s rodičiOtto Kailpřihlásit se
Pondělí17:00 – 18:45začátečníci, 1.-2. dílMarek Šmucarpřihlásit se
Pondělí17:15 – 19:00proti bolestem zad, pokročilíVendula Charyparovápřihlásit se
Pondělí17:15 – 19:00proti bolestem kloubů, pokročilíOtto Kailpřihlásit se
Pondělí19:00 – 20:45proti bolestem zadJitka Blahůškovápřihlásit se
Pondělí19:15 – 21:00mírně pokročilí, 2.-3. dílMarek Šmucarpřihlásit se
Pondělí19:15 – 21:00pokročilí, 5.-6. dílZáviš Pexidrpřihlásit se
Úterý08:00 – 09:30pokročilí, 3.-4. dílEva Stehlíkovápřihlásit se
Úterý10:00 – 11:45začátečníci, 1.-2. dílAlena Kaftanovápřihlásit se
Úterý10:00 – 11:45začátečníci, 1.-2. dílMiroslava Navrátilovápřihlásit se
Úterý10:00 – 11:45proti bolestem zadJitka Blahůškovápřihlásit se
Úterý15:00 – 16:45začátečníci, 1.-2. dílJana Procházkovápřihlásit se
Úterý17:00 – 18:30jóga na podporu vitalityAlexandr Paikertpřihlásit se
Úterý17:00 – 18:45proti bolestem zad, otevřenýVáclav Hásepřihlásit se
Úterý17:15 – 19:00začátečníci, 1.-2. dílJana Procházkovápřihlásit se
Úterý19:00 – 20:45jóga na podporu vitality, od října, otevřenýPavel Víchpřihlásit se
Úterý19:15 – 21:00mírně pokročilí, 2.-3. dílVáclav Hásepřihlásit se
Úterý19:15 – 21:00začátečníci, 1.-2. dílDavid Hornofpřihlásit se
Středa07:00 – 08:00mírně pokročilí, 2.-3. dílLenka Hlinkovápřihlásit se
Středa10:00 – 11:45začátečníci, 1.-2. dílJana Procházkovápřihlásit se
Středa10:00 – 11:45proti bolestem zadAlena Stellnerovápřihlásit se
Středa10:30 – 12:00pro zdravotně oslabenéPavel Klimešpřihlásit se
Středa17:00 – 18:45začátečníci, 1.-2. dílJana Ganga Němečkovápřihlásit se
Středa17:00 – 18:45pokročilí, 3.-4. dílVáclav Němečekpřihlásit se
Středa17:15 – 19:00začátečníci, 1.-2. díl, otevřený, od říjnaMilada Krejčípřihlásit se
Středa19:00 – 20:45začátečníci, 1.-2. díl, otevřenýEdita Horovápřihlásit se
Středa19:15 – 21:00pokročilí, 3.-4. dílFilip Hlinkapřihlásit se
Čtvrtek08:00 – 09:30začátečníci, 1.-2. dílEva Stehlíkovápřihlásit se
Čtvrtek10:00 – 11:45proti bolestem zad, mírně pokročilíAlena Kaftanovápřihlásit se
Čtvrtek10:00 – 11:30mírně pokročilí, 2.-3. dílAlexandr Paikertpřihlásit se
Čtvrtek16:45 – 18:30mírně pokročilí, 2.-3. dílZdeněk Bartlpřihlásit se
Čtvrtek17:00 – 18:45začátečníci, 1.-2. dílEla Marholdovápřihlásit se
Čtvrtek17:00 – 18:45proti bolestem zadVáclav Hásepřihlásit se
Čtvrtek19:00 – 20:45jóga na podporu vitality, otevřenýVáclav Hásepřihlásit se
Čtvrtek19:00 – 20:45začátečníci, 1.-2. dílŠárka Frýbortovápřihlásit se